Víc, než si dokážete představit ...

Vítáme Vás na našich webových stránkách www.prodluzko.cz... prodlužování a zhušťování vlasů, brazilský keratin, rovné vlasy, proměny, kadeřnictví aj.
Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

KADEŘNICTVÍ

 


Kadeřnictví & prodluzko.cz Vám nabízí také klasické kadeřnické práce jako je stříhání - foukaná - barvení - melírování - objemová trvalá - plesové a svatební účesy - narovnávání vlasů aj. 

Pracujeme s vysoce kvalitní vlasovou kosmetikou Wella a Wella SP. 

Orientační ceník kadeřnických prací:

dámské
stříhání + foukaná + styling ............. cca 425 Kč
barvení + stříhání + foukaná + styling krátké vlasy ............... cca  550 kč
barvení + stříhání + foukaná + styling polodlouhé vlasy ......cca 800 Kč
barvení + stříhání + foukaná + styling dlouhé vlasy  .............cca 1200 Kč
melír + stříhání + foukaná + styling krátké vlasy ...................cca 500 Kč
melír + stříhání + foukaná + styling polodlouhé vlasy .........cca 800 Kč
melír + stříhání + foukaná + styling dlouhé vlasy ................ cca 1200 Kč

pánské stříhání + mytí + gel..............cca od 100 - 150 Kč

Péče pro řídnoucí vlasy SYSTÉM NIOXIN.
Jedná se o 3-fázový systém určený k domácímu použití i do kadeřnictví, určen pro muže i ženy které trápí menší či výraznější řídnutí, vypadávání vlasů. Řídnutí, vypadávání vlasů může být zapříčiněno díky různým faktorům, znečištěné prostředí, stres, hormonální vlivy (kojení, těhotenství, antikoncepce, menopauza či léčba hormonálními léky), různé onemocnění - štítná žláza, medikace u kardiovaskulárních chorob , geneticky  a další.
Systém NIOXIN může zastavit či zpomalit tento proces.
Infomujte se o 3-fázovém systému NIOXIN v kadeřnictví.Regenerace vlasů ultrazvukem.
Ošetření vlasů provádíme tzv. studenou žehličkou, která kombinuje působení ultrazvuku a infračerveného záření. Pomocí toto žehličky se do vlasů vtírá výživná látka určená dle typu vlasů. Tato technologie se používá pro vlasy které mají porušenou strukturu vlasu. Podpoří zacelení struktury vlasu a vlas tak zůstává chráněný, lesklý a se zdravým vzhledem. Jedná se o intenzivnější ošetření vlasů, zajišťuje pak dobrou rozčesatelnost vlasů, lesk,hebkost a poddajnost. Procedůra také eliminuje statickou elektřinu. Ultrazvuková technologie rozpohybuje částice výživné látky a rozkládá je na mikromolekuly, které mohou lépe proniknout do struktury vlasu. Spolus ultrazvukovými vlnami umožňuje infračervené světlo průnik výživných látek hluboko dovnitř vlasu a její udržení uvnitř. Působením infračerveného záření se také uzavírají keratinové šupinky vlasu. Žehlička není určena pro narovnání vlasů. Aplikace vydrží cca 2-3 týdny.


Počet přečtení: : 29491x

DALŠÍ ČLÁNKY