Víc, než si dokážete představit ...

Vítáme Vás na našich webových stránkách www.prodluzko.cz... prodlužování a zhušťování vlasů, brazilský keratin, rovné vlasy, proměny, kadeřnictví aj.
Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

Zdeňka

Paní Zdeňka o změně vizáže uvažovala už dlouhou dobu, až nyní se rozhodla ji vyzkoušet. Také si přála, aby se celý den o ní někdo staral, poradil jí s líčením, s barvami, s oblečením a také jak se starat o své vlasy, které má velmi jemné. Největší obavu měla s focení, které jak se ukázalo bylo velmi příjemné a zpestřilo celý den.
Paní Zdeňce sluší studené odstíny jak v růžových barvách, tak tyrkysových či bílých. Důležité bylo zvýraznit obočí, které měla velmi světlé, líčení bylo spíše přírodní s fialovým nádechem a černou linkou, která zvýraznila oči.
Jelikož je paní Zdeňka studený typ, volily jsme studenou hnědou barvu. Střih vlasů byl minimální, jelikož jsou vlasy zahuštěné. Ukázaly jsme paní Zdeňce že i v natočených vlasech může být šmrncovní, a také účes variabilní od culíku na bok, sepnutí skřipcem, či volné rozpuštění. Navíc se nám paní Zdeňka s vlnitými vlasy moc líbila, jelikož jí sluší vše ženské, romantické a to také potvrzuje svým úsměvem. 


  
                                       více fotek: http://www.prodluzko.cz/fotogalerie/73_zdenka_1.html


Počet přečtení: : 8319x

DALŠÍ ČLÁNKY