Tímto informuji. že je činnost produžování a zhušťování vlasů dočasně pozastaveno na neurčito
 
 
Vítáme Vás na našich webových stránkách www.prodluzko.cz... prodlužování a zhušťování vlasů, brazilský keratin, rovné vlasy, proměny, kadeřnictví aj.
Nemáte nainstalovaný flash, zobrazí se pouze obrázek místo animace!

"PRODLUŽKO"
Vážené zákaznice, 

Prodlužujeme a zhušťujeme vlasy již dlouhodobě, a pracovaly jsem se spoustu typů vlasů indických či evropských a mnoho metod
Do nynějška jsem pracovaly s vlasy indickými a evropskými od více dodavatelů, kdy se cena za pramínek odvíjela od kvality vlasu. 

Již dlouho pozorujeme, že se kvalita vlasových pramenů se kterými jsme pracovaly stávala horší, někdy až nenositelná po prvním běžném umytí. Stává se pravidlem, že levný pramínek není z kvalitních vlasů nebo nekvalitně zpracovaný vlas, který má velice krátkou životnost. 


Snažím se nabízet nejkvalitnější vlasové pramínky které můžete najít na našem trhu.

Některé zastaralé technologie jsou již běžně přístupné, tudíž se můžete setkat s tím, že Vám prodlužovat či zahušťovat vlasy mohou kosmetičky, nehtařky, masérky apod.které nemají zkušennosti s prodlužováním či zahušťováním vlasů a zbytečně se vystavujete nekvalitní práci. 
                                                              Svěřte se odbornici ....  prodlužuji a zhušťuji vlasy každodenně. 

Barvení, melírování a další kadeřnické práce kromě zastřižení vlasů po nasazení pramínků neprovádím. Na tyto práce Vás můžu doporučit ke kolegyni kadeřnici Ivetce. 

                                                                                                                     

Metody které provádíme jsou keratin, Hairdreams, Micro ring,


Aplikace
Keratin a Hairdreams každý pramen je zakončen polymerem, který se pomocí přístroje změkčí a speciálním zakládáním se připevní k Vašemu prameni vlasů.

Micro Rings (Flashpoint) Jedná se o mechanické spojení vlasového pramínku „za studena“, bez chemikálií či tepla, pouze na bázi uzavření micro kroužku a jeho opětovném otevření při posouvání pramínků.

Metoda Bond Plus  (tuto metodu již neprovádím)

Péče
Nastavené vlasy se mohou barvit, fénovat, žehlit a natáčet. Neměla by se na ně aplikovat trvalá (tím poškozujeme nastavené vlasy a zkracujeme jejich životnost). Při česání je důležité používat speciální kartáč se silikonovými štětinkami, které neporušují spoje.

Servis
Po 3 až 4 měsících, když vlasy odrostou se doporučuje prodloužené prameny posunout blíže k pokožce hlavy, cca jeden centimetr od kořínků.


Cena prodlužování či zahušťování vlasů je závislá od požadované délky vlasů a počtu pramínků ...

Ke každé zákaznici přistupujeme individuálně s přihlédnutím:

- ke kvalitě vlasů zákaznice
- struktuře vlasů
- barvě vlasů
- vybíráme společně nejlepší typ vlasů...aby konečné "prodlužko" a celkový efekt vypadal naprosto přirozeně. 
Ceník viz v menu - CENÍK ...

 

Systém NIOXIN

Bohužel ne u všech  zákaznic je možné zahuštění vlasů a to díky řídnutí vlasů i v oblasti čela a temena hlavy (kolem pěšinky a tzv. kouty) tam bohužel pramínky vlasů používané u zahuštění nelze použít.

Můžeme Vám však nabídnout a doporučit jedničku mezi přípravky proti řídnutí vlasů - systém NIOXIN,  který díky 3- fázovému systému přináší okamžité a dlouhodobé výsledky. (první zřetelné výsledky jsou po 3 týdnech používání). Tento systém byl vytvořen aby čistil, optimalizoval a ošetřil místa na pokožce, která jsou přímo spojena s řídnutím vlasů. Tento 3-fázový systém je u nás možné zakoupit.

Můžete shlédnout na www.systemnioxin.czPočet přečtení: : 53406x

DALŠÍ ČLÁNKY